Публичный договор

     Шановний Користувач сайту matrasik.kiev.ua (далі — Сайту), зазначаємо, що використовуючи Сайт у будь-якому вигляді, Ви погоджуєтеся з усіма умовами, зазначеними у даній Публічній угоді, що прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Дана Публічна угода є обов’язковою для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами, описаними в даній Публічній угоді Ви повинні покинути Сайт і не використовувати його будь-яким чином.
  1. Предмет та умови угоди
  1. Ця Угода визначає порядок надання доступу до інформації на Сайті Користувачеві, використання Сайту, а також можливість передачі товарів Користувачеві.
  2. Ця Угода є Публічної офертою між Користувачем та Продавцем. Користувач зобов’язаний ознайомитися з інформацією та умовами, які надає ця Угода. Використовуючи Сайт, його матеріали та інструменти, Користувач погоджується з цією Угодою про Публічну оферту та приймає умови, прописані у ній.
  3. Сайт є публічною платформою розміщення різних товарних пропозицій Продавцем.
  4. Будь-яку інформацію на Сайті, включаючи акційні пропозиції, ціни товарів тощо, може бути доповнено, змінено або оновлено адміністрацією Сайту у будь-який час без попереднього повідомлення. Адміністрація Сайту залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди у будь-який час. Зміни в Угоді набувають чинності з моменту розміщення оновленого тексту Угоди на Сайті.
  5. Використовувати Сайт мають право лише громадяни дієздатного віку, юридично здатні укладати договори згідно з чинним законодавством України. Погоджуючись з умовами даної Угоди, Користувач підтверджує їх та приймає зобов’язання, що виникають після використання Сайту та укладення даного договору про Публічну оферту.
  6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на Сайті Пропозицією вправі зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення або дзвінка на будь-який контактний телефон Сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою користувача Продавцю на придбання Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній Пропозиції.
  7. Оферта Користувача вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив наступні дії: розпочав надання послуг на умовах, передбачених офертою Користувача, відвантажив товар, надав відповідний документ (рахунок / чек / тощо), який підтверджує покупку товару.
  8. Продавець має право запропонувати реалізувати товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічній офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічній оферти вважається фактичне отримання товару Користувачем та / або іншою особою, призначеною Користувачем (далі — Одержувач), на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Одержувачем.
  9. Дією, що підтверджує прийняття умов рахунку Продавця, є оплата Користувачем та / або фактичне відвантаження Продавцем і отримання товару Одержувачем.
  10. Користувач та Продавець погоджуються, що повідомлення (про наявність товару, про прийняття замовлення, про терміни доставки, про ціни, про умови оплати тощо), надіслані адміністрацією Сайту будь-яким шляхом (електронною поштою, SMS, по телефону) є виключно повідомленням Користувачеві про отримання оферти Продавцем і не можуть свідчити про її прийняття Продавцем.
  11. Доставка товару здійснюється по всій території України (крім окупованих територій) кур’єром Продавця, або за допомогою компаній-перевізників («Нова Пошта», «Делівері», «Міст Експрес»). З умовами та вартістю доставки можна ознайомитися в розділі «Доставка і оплата»
  12. При отриманні товару Одержувач зобов’язується перевірити товар щодо відсутності пошкоджень та відповідності замовленій моделі товару, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі). При виявленні попередньо зазначених проблем Одержувач мусить на місці пред’явити претензії службі доставки. Продавець не несе відповідальність за дії компанії-перевізника.
  13. Приймаючи оферту Продавця, Користувач дає згоду на отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв’язку. Підписання Користувачем документа, що підтверджує прийняття товару та / або фактичне прийняття товару означає, що Користувач отримав всю необхідну інформацію про товар до моменту його прийняття.
2. Відповідальність сторін
  1. Використовуючи Сайт, Користувач гарантує не порушувати законодавство України та норми міжнародного права і не чинити на Сайті зловмисних дій, які можуть перешкодити нормальному функціонуванню Сайту.
  2. Користувач дає згоду на використання та обробку його персональних даних (прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон, адреса електронної пошти тощо) відповідно до чинного законодавства України.
  3. Коментарі Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України, а також визнаним моральним та етичним нормам, не повинні містити образ, погроз або чинити деструктивний вплив в будь-якому іншому вигляді.
  4. Відповідальність за грошові перекази цілком лежить на банках та платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не несе відповідальності за дії Процесингових центрів.
  5. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за працездатність обладнання, на якому розміщено Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачем доступу до Сайту.
  6. Зміна умов реалізації дає Користувачу право відмовитися від придбання товару. У разі відмови від придбання товару, який вже було оплачено, Користувач має право вимагати повернення сплачених за цей товар коштів.
  7. Фотографії товару на Сайті розміщено в ознайомлювальних цілях і їх не можна вважати точним поданням товару — тобто, поставлений товар може незначно відрізнятися від фотографій на Сайті. Точне уявлення товару дають технічні характеристики, які знаходяться на сторінці товару в розділах «Опис» та «Характеристики».
  8. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне та / або неправильне зазначення даних у Замовленні призвело до додаткових витрат продавця, пов’язаних з доставкою товару за хибною адресою або видачу товару не тому Одержувачу, усі пов’язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, отриманих в якості оплати товару. Користувач зобов’язаний надати достовірну персональну інформацію, необхідну для здійснення електронної угоди.
3. Повернення та обмін товару
  1. Користувач має право на обмін товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не враховуючи день купівлі. Обмін товару належної якості проводиться, якщо товар не використовувався і якщо збережено його початковий вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Одержувачу разом з проданим товаром.
  2. Стандартний термін гарантії — 12 місяців, якщо інші умови не вказано у гарантійному талоні виробника.
  3. Після закінчення гарантійного терміну з боку Продавця, усі гарантійні зобов’язання несе компанія-виробник, якщо це передбачено зобов’язанням з боку виробника.

4. Механізм повернення коштів в разі поставки товару невідповідної якості та / або перевищення термінів поставки товару

  1. Користувач має у письмовому вигляді подати Заяву на повернення коштів, або заміни товару з обґрунтуванням своєї вимоги та надати її Постачальнику.
  2. Постачальник повинен надати відповідь Користувачеві протягом 3 (трьох) робочих днів з дати подання Заяви, не враховуючи день подання Заяви.
  3. У разі прийняття задовільного рішення на відповідність вимог Користувача відповідно до Закону України «Про захист прав споживачі» та Гарантійних умов на відповідні товари, Постачальник сповіщає про це Користувача та повертає грошові кошти, але не раніше повернення товару від Користувача у разі, якщо товар вже було відвантажено Користувачу.
  4. Повернення грошей Користувачу відбувається протягом 3 (трьох) банківських днів за умови виконання вимог попереднього пункту.

5. Інші умови

  1. У разі, якщо Користувач призначає Одержувачем товару іншу особа, Користувач зобов’язаний надати достовірну необхідну інформацію про Одержувача при замовленні товару.
  2. Усі можливі суперечки та протиріччя, що виникають між Сторонами у межах цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію Угоди у решті положень та не знімає прийнятих зобов’язань з Користувача Сайту.
  3. Усі права на Сайт загалом та на використання мережевої адреси (доменного імені) matrasik.kiev.ua належать Власникові Сайту.
  4. Користувач погоджується з тим, що адміністрація Сайту може направляти на електронну адресу Користувача повідомлення про замовлення та / або інформацію рекламного характеру. Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.
  5. Вказуючи свій номер телефону у формі Замовлення, Користувач погоджується отримувати будь-які повідомлення від адміністрації Сайту. При бажанні зупинити розсилку такого роду Користувач має звернутися до служби технічної підтримки Сайту.
  6. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач дає згоду на збір та обробку персональних даних (прізвище, ім’я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса тощо) адміністрацією Сайту. Дане положення діє протягом 5 років з моменту оформлення Користувачем останнього Замовлення на Сайті.
  7. Прочитавши це положення, Користувач вважається ознайомлення з умовами цієї Угоди та приймає ці умови.